Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szobatársammal...

Mit csináljak a szobatársammal? Kikészít.

Figyelt kérdés
Egy az hogy Sosem fürdik rendesen mert a vallása nem engedi. Ketto, mikor megprobalnek aludni, o felhozza a haverjait es itt vihorasznak meg hangoskodnak - mire való a nappali meg az udvar?! Három, folyamatosan égeti a villanyt és engem szid le, ha mocorgok álmomban (emeletes ágy, én vagyok felül). Meg a kedvencem, hogy kaptamegy biciklit arra a két évre amíg itt vagyok (kölcsön egy osztálytársától) és szemrehányást tett a lánynak hogy miért nem ő kapta a biciklit... Ez azért már pofátlanság szerintem, főleg ugy hogy nem is tud biciklizni. Mit csinaljak? Ha nem iraki lenne biztos bunkó lennék vele, de így még sajnálom is. (Bocs a hibákért, mobilról vagyok.)

2014. szept. 24. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mikor alszik rányomod a párnád a fejére pár percig xdxdxd :D
2014. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Csinálj olyan dolgokat amit Ő nem szeret. Ha szól érte akkor pedig olvasd be neki, hogy Ő hogy bosszant téged.

Hátha tanul belőle a gyökér.

2014. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a telefonján küldj el valakinek egy "terrorism" vagy "terrorizmus" szót, mert ha iraki, 5 perc múlva bilincsben viszi el a TEK. :D
2014. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy iraki mentesül az együttélés szabályaival? Milyen logika ez? Mi az , hogy sajnálod? Ha már itt van valószínűleg nem olyan szar neki, ha meg sajnáltatja magát akkor meg menjen vissza... Csinálj olyat ami idegesíti és ha szól akkor te is olvass be neki. A lényeg, hogy ne legyél félős..
2014. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérd át magad máshova, csak nincs dugig tele az a kollégium. Nem fog megváltozni. De olyat még nem hallottam, hogy a muszlimoknak tilos a mosakodás.
2014. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Marmint nem zuhanyzik, mert ha egy vízben mosna az also- es felsotestet akkor beszennyezne magat. De, nincs ures hely, lehetetlen hogy atkerd magad :( Meg reggel hatkor csapkodja a mappait, mikor een tudnek aludni, de nekem hajnalban telefon fényével kel öltöznöm mert o alszik... Istentelen bunko
2014. szept. 25. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mégiscsak szólni kéne a kollégium vezetőségének, mért neked kéne helyretenni őt azért, mert nem tartja be a kollégiumi együttélés szabályait. De vele szemben se hagyd magad, ne alkalmazkodj hozzá, és szólj rá, ha zavar. Jogod van az egészséghez, az alváshoz, a nyugodt tanuláshoz.
2014. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd már magad, kapcsold fel a lámpát, ha ő is ilyen.. És mindig hányd a szemére, hogy ezt azért csinálod, mert ő meg.. ovodás módszer de ha nincs más lehetőség..
2014. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!