Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első vezetési órán ez normális?

Első vezetési órán ez normális?

Figyelt kérdés
Nincs sok fogalmam a vezetésről, kedden kezdek, az oktató rendes forgalomba akar már kivinni akkor, viszont én nagyon félek, hogy valamit elrontok és valami nagy baj lesz belőle, ez normális?

2019. márc. 26. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Te normális vagy, az oktató nem.
2019. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is a forgalomba vitt ki egyből, viszont Wekerlére a kis utcákba, ahol gyakorlatilag elvétve találkoztunk csak autókkal. Lehet az is közrejátszott, hogy este 7 után mentünk és azon a környéken még nappal sincsenek hű de sokan nemhogy este.


Én nagyon jól megtanultam az alapokat, plusz gyakoroltam a jobbkéz szabályt is a kia utcáknak hála.


Szóval szerintem attól is függ, hogy milyen forgalmas környékre akar kivinni. Mivel már nincs rutinvizsga, ezért nem nagyon szoktak a gyakorlópályán bohóckodni (egy két idegbeteg állat oktatótól eltekintve akihez sajnos volt szerencsém).


Nagy baj egyébként nem történhet, hiszen ezért ül ott melletted. Jogilag nem Te vezetsz, hanem ő ráadásul mivel az Ő kocsija, ezért hidd el hogy hatványozottan figyelni fog rá, hogy semmi baj ne történjen. Van 3 pedálja neki is bármikor bele tud nyúlni a vezetésedbe, kivéve ha hirtelen rángatod el a kormányt.

2019. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel én elsőre két város között kezdtem vezetni csak egyenes út nem kellett kanyarodni, majd szintén ahogy mondták ilyen kis utcákban hogy érezzem az autót sok kuplung a fogáspont miatt, hidd el sokkal többet ér mintha a tanpályán lennél azert akarsz jogsit mert vezetni szeretnél elkerülhetetlen hogy kimenj a forgalomba egyszer és hidd el az oktató azért van ott 3 pedálja neki is van érezni is fogod hogy az ő lába is rajta lesz mindenen az elején. Egyik ismerősömmel 20 órat ökörködött az oktató a tanpályán pedig ő már jól vezetett előtte is a végén oktatót kellett váltani mert sehogy se akarta kivinni a forgalomba és több tanítványával ugyanezt játszotta. Általában az oktatók egy bevett formát gyakoroltatnak az elejen gondolom mással is így kezdett szóval nyugi tudja hogy mit csinal.
2019. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!