Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmék lánya a napokban meghalt. Halála előtt hagyott egy levelet, melyben azt is leírta, hogy azt szeretné, hogy az iskolának a tényen kívül más ne lenne mondva, ugyanis önkezűleg vetett életének véget. Viszont beteg volt már régóta, ami fizikailag nem látszott rajta ugyan, de lelkileg nagyon megviselte. Ebből kifolyólag sok atrocitás érte az intézményben, diákok, tanárok részéről egyaránt (a ,,furcsa viselkedése" miatt).

A lány szülei nem tudják, hogy mit tegyenek, ugyanis szeretnék tiszteletben tartani döntését, viszont vágynak rá, hogy az emberek ne kezdjenek pletykákat kreálni róla, meg hogy elgondolkodjanak viselkedésükön.

Szóval segíteni szeretnék nekik, viszont én is ugyanolyan tanácstalan vagyok.


2019. ápr. 12. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is részvétem... Nagyon szomorú dolog.

Én azt hiszem, tiszteletben tartanám a kérését, biztos oka volt, hogy ezt kérte.

Ha úgyis furcsának tartották a viselkedését, akkor nem fognak meglepődni a "furcsa" halálán sem.

2019. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!