Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szeptemberig?...

Mit csináljak szeptemberig? Álljak be állandó munkahelyre?

Figyelt kérdés

Máma feleltem szlovákból, és odaadta az 5-t. Senki az osztályban nem tanul, és mégis mindenkit tovább engednek. Ezt nem hiszem el, megint én buktam meg. Járok rendszeresen iskolába, akik járnak iskola mögé az jól van.


Holnap még megyek iskolába, máma megkértem a tanítót, hogy nem-i felelhetnék le, és hogy nem. Hogy augusztusban találkozunk pótvizsgán. Fel nem tudom fogni miért történt ez velem újra. Igen nem tanulok, de hogy a többieket tovább engedik ezt nem értem. Érettségezni megyünk, és nem tud senki semmit.



Lépjek be állandó munkahelyre? Otthon nem szeretnék ülni tétlenül. Most tanuljak szeptemberig non-stop? Ez már sok rám komolyan mondom. Nem elég, hogy rossz időszakon megyek keresztül, de még ez is közbe jön.


2019. ápr. 15. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egyszer màr feltetted és kaptàl is tanàcsokat. Azok miért nem jók?
2019. ápr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Munkáról nem volt szó. Most felhoztam a munkát is. Lépjek be állandó munkahelyre ? Muszáj lépnem. Nem állhatok meg egy helyen, muszáj tovább mennem!
2019. ápr. 16. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!