Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jó folyékony tintás...

Milyen jó folyékony tintás tollat vegyek, amivel gyorsan tudok jegyzetelni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nagyjából 10,000 ft-ig mennék el, nagyon szeretem a tintás tollakat,az iskolában mindig ezzel írtam, de egyetemen le kellett tegyem mert nem tudtam elég gyrosan íri vele. Most szeretnék venni egyet ami egyetemre is jó lenne, amivel gyorsan lehet írni. (nem feltétlenül kell patronos legyen, lehet szivatós is)

2019. ápr. 17. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a zselés és a gél tollakat!


Ha meg töltő, akkor ennyiért Parker.

2019. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindenképpen töltőtollat szeretnék, nem zseléset vagy golyóstollat
2019. ápr. 18. 00:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szimpatikus az akarásod, tartsd meg, sőt fejleszd.

De egy dolgot előre tisztázz magadban. Az egyetem nem arról szól, hogy mindent leírj. Ebbe bele fogsz őrülni. Ha megtanulsz vázlatot írni, a lényegi összefüggéseket felvázolni, nem magolni, hanem értő módon tanulni, akkor egy ceruza is elég lesz.

Ésésés tényleg lehetsz nagyszerű ember.


A toll nem számít kedves. Érted?

2019. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a gyors jegyzetelés a fő cél, akkor saját tapasztalatom szerint a töltőtollnál és minden más tollnál alkalmasabb erre egy jó minőségű zseléstoll. Én az UniBall UM-170-es eldobható zseléstollat használom az egyetemen már évek óta, és annyira jól siklik a papíron, annyira egyenletesen ír, vonalkihagyások nélkül, hogy szerintem ha kétszer ilyen gyorsan tudnék írni, akkor sem volna gond vele. Nem tudom elképzelni, hogy akár a legjobb hagyományos töltőtoll is ilyen teljesítményre volna képes. Épp ezért használnak manapság annyira kevesen töltőtollat, mert a jobb zseléstollakkal egyszerűen nem állják a versenyt, semmilyen szempontból. Szerintem próbálj ki egy ilyen minőségi zseléstollat és ítélj magad.
2019. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A 2/4-es kommentelőnek:

Természetesen nem írok le mindent, van olyan óra amin egy mondatot sem éri meg leírni, azonban pár szaktantárgynál iszonyúan fontos, hogy minden pontosan legyen leírva. Csak hogy érthetőbb legyek, gyógytornásznak tanulok, és van amikor az is jelentőségteljes, hogy a hüvelykujjadat vagy mutatóujjadat hova teszed le. Ezeken a kis részleteken rengeteg múlik, amikor egy beteget vizsgálunk. De így is sokszor csak rövidítek, hogy átláthatóbb legyen a jegyzetem. :)

2019. máj. 3. 00:25
 6/6 anonim válasza:

Én is így voltam suliban mint te. Én kalliográfiához tervezett tus tollat használtam közép árkategóriás patronos ICO márkájú tintapatronnal, lizzy card márkájú tollat. 2007-2014-ig használtam, sajnos elveszítettem. Tegnap vettem az ebayről egy bóvli tollat és ugyan azt az elégedetséget adja tehát a kínai is megfelel. Nekem sose folyt el sose volt hogy nem fogott nem ütött át sosem pacázott és ha fogytán volt ráztam egyet lekocoktattam még egy két órát írtam vele aztán patront cseréltem, én a mai napig tustollakkal dolgozom, ha találsz gy öreg rotling márkájú 0,5-0,6-0,7 cső tustollat azzal is elégedett leszel, de az mindennapi használatra való, nem teheted meg azt hogy egy hétig nem írsz vele.

2013-ban történt hogy suli után munkahelyen aláhamisították az aláírásom én uv lakkot kevertem a tintába, ami ilyen pénzellenörző ledes öngyújtóra zölden fluoreszkált, és aláhamisították az aláírásom ezzem 35000ft-ot követelt tőlem a cég én kikértem a papírjaimat az irattárból elkezdtem meglámpázni a jelenlétieimet a szerződésemet és mindent és csak az az egy nem világított aminél tagadtam hogy aláírtam.

Tanulj a példámból keverj saját tintát. Minden jót a tolladhoz.

2019. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!