Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megtanulni a...

Miért nem tudom megtanulni a törit? Többi lent

Figyelt kérdés

Nos az lenne a gondom hogy most így 12. Év vége közeledvén egyre rosszabbul állok, lehet bukás lesz azt én pedig nem szeretném

11.ben 4-es voltam töriből, de most 12.be betettek egy másik tanárt aki csak feladja az anyagot és tanulj, az előző az agyunkba rázta kb. Senki se kapott 3-nál rosszab jegyet de most... csak úgy potyognak az egyesek. Mit lehetne ilyenkor tennem? Mindig tanulok dolgozatokra fe mindig úgy tesz fel vagy olyan kérdést ad fel amit nem értek 😥



2019. ápr. 25. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a tankönyvet, illetve ajánlom, hogy nézd meg a követelményrendszert az Oktatási Hivatal oldalán. Mindenképp csinálj korábbi feladatsorokat is, esetleg a zanzán is nézhetsz videókat egyes anyagokkal kapcsolatban, ha nagyon nem érted a könyv alapján. Sok sikert!
2019. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az érettségi szerintem menne, nekem most az év végi jegyem kétséges sajnos a tanár miatt mivel nála bármennyit tanulok mindig úgy kérdezi a kérdést a dolgozatnál hogy azt nemértem és így csak egyest es ketteseket szereztem
2019. ápr. 25. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz rá, hogy nem-e adhatnál be teljesen kitöltött feladatsort, hogy azt értékelje, vagy lehet, hogy abból is írhatnál dolgozatot. Érdeklődj nála mindenképp!
2019. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki 2 hete hogy nem áll nagyon rózsásan az átlagom, nem-e tudnék javítani. Mondta ezen mit akarok javítani, még kb segíteni se akar nagyon. 11ben az osztályátlag 4 fölött volt ott mindenki 4-5-ot irt toribol. Most pedig? Sorra kapunk egyeseket. Most akkor mi vagyunk a rosszak vagy a tanár? Direkt kérvényeztük is hogy ne kapjunk uj tanárt urolsó évre, de mégis megtették
2019. ápr. 25. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!