Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 12-18 évesek ti hogyan szoktát...

12-18 évesek ti hogyan szoktátok megtanulni a törit?

Figyelt kérdés

#12-18évesek
2015. szept. 27. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Elolvasom a jegyzetem és figyelek órán. 18l
2015. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is figyelek órán de valahogy már a töri szó hallatát is utálom.. És nem tudom megtanulni..:(
2015. szept. 27. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
én a könyvben mindig kiemeltem a lényeget és utána írtam egy vázlatot amiben az volt, hogy mi miért történt. így lett 2 alkalommal 4/5-ödös dolgozatom a 48-49-es forradalom és szabadságharcból, úgy hogy a folyamat ábra csupán 2 sor volt. a többit meg kiegészítettem rizsával.
2015. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ign, nekünk nagyon jó tanárunk van, még a legunalmasabb dolgot is izgalmasan mondja el és nagyon világos mindig a gondolati menete, az ok-okozati viszonyok. De amúgy ha nagyon sok van a kikérdezés is segíthet. Már ha van aki megtenné neked...De az is hasonló, ha felmondod magadnak hangosan, hátha úgy jobban megragad.
2015. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megpróbálom a módszereiteket.. :)
2015. szept. 27. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelek, átolvasom a könyvben, neten, megnézem a jegyzetem és bemagolom a fontos számokat.
2015. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!