Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem vagyok képes megtanulni a...

Nem vagyok képes megtanulni a törit! Miért?

Figyelt kérdés
Én tényleg próbálom. Elolvasom sokszor, vissza is tudom mondani, de ha masnap valaki belekérdez, összekavarodnak a csaták helyei, a személyek, az okok, az évszámok. Egyébként is utálom a törit, untat, de miért csak hármasra megy?
2015. nov. 7. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel sok évig...szerintem a tanártól is függ, hogy órán milyen érdekesen magyarázza. Lehet hogy segítene ha olvastál hozzá forrásokat, érdekességeket, ezáltal talán nem fog nagyon untatni és megjegyzed a történetek miatt. Nekem bevált ez a módszer:) Remélem segítettem! :)))
2015. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*olvasnál
2015. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én szivesen olvasgatok hozzá dolgokat, elgondolkozom hogy hmm, milyen hülye volt ez meg az, és milyen cseles ez meg az. De nem tudom és nem is látom értelmét megjegyezni, hogy Bocskai és xy szultán Gyurgyevónál ekkor és így harcolt. Holnapra elfelejtem ezeket a dolgokat, és soha nem hasznosítom az életben. A kémia, matek és a fizika érdekel, a nyelvek hasznosak, ha külföldre megyek, az irodalom szép, a föci is hasznos, a biosz is, az infó is elengedhetetlen a mai világban, de a töri így, ilyen formában egy rakat katyvasz ami feleslegesen foglalja a helyet az agyamban.
2015. nov. 7. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek, ezeknek én sem látom értelmét, hogy meg kell tanulnunk,de ilyenkor mondják hogy általános műveltség. Sajnos nem tudok ennél többet segíteni ://
2015. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze a töri végülis nem kimondottan hasznos, ha nem abból akarsz megélni de mikor egy embert megkérdeznek, hogy mikor volt a honfoglalás és azt monjda 1848-ban az több mint szánalmas.
2015. nov. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5 eszembe jutott az Észbontók :DD
2016. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!