Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 250 óra mulasztás után mire...

250 óra mulasztás után mire kell számítanom?

Figyelt kérdés
Az elmúlt tanévben nagy betegségemnek köszönhetően 254órát hiányoztam (11. Osztályos tanulóként) ennek ellenére mind két félév során minden tantárgyból kaptam 5++ érdemjegyet szóval értékelni értékelhető vagyok. Ilyen esetben elkell/elküldhetnek osztályzó vizsgáta vagy kirughatnak? Ilyenkor mi szokott történni?

#iskola #hiányzás #szabályzatok
2019. máj. 1. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, mért van ekkora pánik?! Hogy rúghatnának már ki azért, mert beteg voltál?! Legyen már benned ennél több állampolgári ismeret! Osztályozóvizsgára küldhetnek, ha nem tudnak leosztályozni. De ha van elég jegyed, akkor erre semmi szükség, nem kötelező!
2019. máj. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok beteg vagyok/voltam. Akkor én se féljek attól, hogy eltanácsolnak? Van jegyem, akkor nem küldenek osztályozóra?
2019. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted, van elég jegyed? Minimum 3, de inkább 4 félévente. Mert akkor nincs félnivalód.
2019. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van amiből nincs annyi, de ilyen 2-3 mindenből van. Szóval azt az 1-2 jegy amire szükségem lenne lefelelek vagy nem tudom..

#2-es válaszoló voltam.

2019. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!