Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségiző társaim! Hogy...

Érettségiző társaim! Hogy vagytok? NAGYON SOK SIKERT A HÉTRE!

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
matekozgatok, de teljesen nyugodt vagyok
2019. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, nem kell parázni! Ilyenkor a legtöbb, amit tehettek, az pár érettségi feladat (esetleg egy komplett feladatsor), leginkább abból, amiből emelteztek (+ esetleg matekból). A közép az relatíve könnyű, menni fog az. :)

(Én 3 éve érettségiztem, de emlékszem, hogy előtte hétvégén csak egy matek feladatsort csináltam meg.)

Tipp: indulás előtt reggelizzetek (banánt) és vigyetek magatokkal 60%+ kakaótartalmú csokit :D

2019. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ááá.. hát eddig nyugis voltam na de ma!! Töri fekadatokat gyakoroltam de nem megy egész egyszerüen. Az a gond pluszba nálam,hogy estin csináltam az elmult 3 évet és pl töriböl nem tudtunk minden átvenni. Ókorról plusz legujabb kor semmi.. meg közte is vannak kihagyott részek.. szoval nagyon fosok az esszétöl. Magyarra nem keszulok kulonosen. Matek megint egy para.. angolbol sem keszulok.. a bioszt meg még el sem kezdtem nagyon tanulni mert ezidáig lefoglalt a marek és a töri. No meg ugye én közben dolgozom.. ugyhogy mostmár kezd elkapni a pánik.. a fejem szétszáll...
2019. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!