Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az egyetemi golyatabor?...

Milyen az egyetemi golyatabor? Tenyleg csak "arrol" meg a piarol szol?

Figyelt kérdés

Kicsit felek ettol. Milyen programok vannak? Illetve kineznenek ha nem allnek neki fiuzni?


Ha minden jol megy akkor iden megyek egyetemre. Ha lehet nem szeretnem kihagyni, de azert jo lenne tudni mire szamithatok.



Tapasztalatok, elmenyek valami ilyesmikre lennek kivancsi.


Koszonom annak, aki valaszol!!



2019. máj. 7. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén voltam gólyatáborban(BCE), nem volt ilyen szempontból durva egyáltalán. Ivás az persze van de az sem volt kötelező senkinek. Szexuális töltetű feladatok egyáltalán nem voltak. Nem is hiszem hogy normális helyen kinéznek ha nem akarsz ilyesmit csinálni. Én őszintén több szivatásra számítottam, teljesen pozitív, csapatépítő élményként jött le.
2019. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Én már elég rég (~7 éve) voltam ELTE biosz gólyatáborban Bodvarákón, és az bizony pontosan arről szólt, amire gondolnál. :) Fiúkat lányokkal "kellemetlen" szituációba hozó játékok, sok-sok pia, és hát reggel nem egy sátorban ébredtek egymás mellett olyanok, akik egy napja még nem ismerték egymást. ;) Persze lehet, hogy az elmúlt évek problémás gólyatáborai miatt ez azóta megváltozott, de akkoriban mindenkinek egyértelmű volt, hogy ez a lényeg.


Ettől függetlenül ha ki akart valaki maradni mindebből, akkor az égvilágon senki nem nézte ki, csak legfeljebb neki volt kellemetlen, hogy mindent vissza kell utasítania, és lehet, hogy nem érezte magát olyan jól emiatt.

2019. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Előző, tudod vannak olyanok akik úgy mennek gólyatáborba hogy közben párkapcsolatban vannak. Erre gondoltál esetleg?
2019. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

#3: igen, és? Aki hűséges akar maradni, az hűséges marad, ennyi. Részt lehet venni a programokban így is, senki nem kötelez rá, hogy megcsald a párod. Ettől még sokan megteszik, de hidd el, ez nem a gólyatábor hibája. Ha csak azért maradsz hűséges, mert nem volt rá kényelmes lehetőséged, hogy megcsald... hát maradjunk annyiban, hogy nem fogtok egymással megöregedni amúgy sem.


(Offtopic, de most már látom, hogy én is jobban jártam volna, ha annó nem próbálom a gimis kapcsolatom az egyetemre továbbvinni, rengeteg keserű élménytől mentett volna meg. Mondanom sem kell, hogy már nem vagyok azzal, akivel akkor.)

2019. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
19%
Bulizás és hűség eleve kizárják egymást.
2019. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk csak ismerkedős játékok voltak. Ezek között volt ivós feladat is, de az sem volt kötelező. Éjféltől háromig pedig volt a bulizás. Én jól éreztem magam, nem mentem bele semmibe, amit túlzásnak éreztem, de emiatt senki nem nézett ki.
2019. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!