Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a matematika erettsegiben...

Ha a matematika erettsegiben jo logika szerint számoltam ki a feladatot, de számolási hibám van akkor kaphatok rá pontot?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk 4 pontos a feladat és jó elv szerint számoltam de rossz számmal akkor hany pontot kaphatok rá max?
2019. máj. 7. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 2t szerintem. A jó válasz alapból érne 1 pontot ugye, de szerintem 1 lejönne még valahol. Úgy szokott lenni, hogy ha a vizsgázó rossz számokat használ, akkor x pontot kaphat, 4nél ez mondjuk 2, 5nél 3.
2019. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A végeredmény 1 pont. Ha minden más jó csak az nem, akkor 1 pontot veszítesz. Ha valahol közben rontottad el, még pár pontot vonhatnak attól függően, hogy csak elszámolás, vagy a lépés teljesen rossz.
2019. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem elvi hibád van, hanem pl. elütötted a gépet és rossz eredményel számoltál tovább, az viszont helyes, akkor kaphatsz rá pontot. De nem biztos, hogy ez mindegyik feladatnál így van.
2019. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mondjuk ha például a méter és centiméter között én véletlenül 100 helyett 1000el valtottam át de a megoldás menete jó, akkor arra kaphatok 1-2 pontot?
2019. máj. 7. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Az szerintem már elvi hiba
2019. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!