Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat, hogyis van ez?

Szakdolgozat, hogyis van ez?

Figyelt kérdés

Megirtam a szakdolgozatomat. A konzulensem elfogadta, nagyon tetszik neki. Titkos a szakdolgozatom (cegrol irtam). Viszont 1-2 helyen formailag utolag lattam hibat. Amikor lefutattjak a plagiumkereson, ott neznek barmi mast pl formazas stb? Vagy azt csak a konzulens nezi?

Illetve a hivatkozas.. internetes linkeket hasznaltam fel tobbszor. Az jelent e problemat? Vagy folyoiratokat bekezdesekkel megtorve. Ezeket lehetett volna roviditeni? Konyveket roviditettem, de semmi egyebet nem. Kiirtam minden egyes hivatkozast, mintha eloszor hivatkoznam le. Ez jelent e problemat?


2019. máj. 7. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Más is értékeli a témavezetőn kívül, ők nézik a formai követelményt pl. opponens.

A többire meg azért van a témavezető, hogy kijavítsa vagy elmondja hogy kell

2019. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!