Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat? Kicsit bepanikoltam

Szakdolgozat? Kicsit bepanikoltam

Figyelt kérdés
80 ezer karakternek kell lenni. 86 ezer lett osszesen. A szabalyzat szerint az abrak, kepek, irodalomjegyzek nem szamit bele. En 16 tablazatot csinaltam, amibe beleirtam az adatokat, ha kijelolom akkor a word beleszamitja. A tablazatrol a szabalyzat nem ir, odamentem a konzulensemhez, hogy akkor most mi van.. o azt mondta, aki kijeloli, ugyis belefogja szamitani. Hat elorebb ezzel nem lettem. Kb 3 ezer karaktert erint. Emellett a forrasokba is sokszor hivatkoztam ugyan arra (internetes forras) es tobbszor ugyanazt lehivatkoztam. Szerintetek beleszamitjak most a tablazatot vagy sem?
2019. máj. 8. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
A táblázatban is karakterek vannak. Fogalmazd át a mondatokat, vedd tömörebbre, esetleg töröld ki azokat a mondatokat, amik nem feltétlenül szükségesek a megértéshez. 6 ezer karaktert azért nem nagy kunszt kigyomlálni.
2019. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar beadtam. Utolag panikolok 😂
2019. máj. 8. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

"80 ezer karakternek kell lenni."


ha több az nem baj...86 ezer-Kb 3 ezer =Kb 83 ezer > 80ezer.Kérdés?

2019. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 80 ezer karakter nem azt jelenti, hogy 86 ezer az nem megfelelo, hanem azt jelenti, hogy 80 ezer karakternek meg kell lennie. Tehat pl. 79 ezer karakter nem elegseges. Te a 80 ezret teljesitetted, tehat minden rendben van.
2019. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!