Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van szegény sráccal aki...

Mi van szegény sráccal aki (elvileg) szivárogtatott töri érettségi esszé témaköröket?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg a tanárnővel akitől elvileg ered az egész.

Valaki tudja?



2019. máj. 8. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Még nincs róla döntés. Mondjuk szerinten nagyon gerinctelen dolog volt attól a diáktól/ diákoktól akik mentek a sajtóhoz meg beköpték szegényt. Most több ezer érettségiző rosszul jár miattuk, fhu de beolvasnék az ilyeneknek. Tuti azért nem tartották magukba mert ők nem értesültek róla időben.... igy aztán ha nekik nem jó akkor ne legyen jó másnak se....
2019. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tipikus magyar mentalitás.En is sajnalom szegenyt, semmi rosszindulat nem volt benne, segiteni akart csak sajnos magat sodorta bajba:/ azert is erdekelne hogy mi van vele ha valaki tud friss infokat legyen szives irjon
2019. máj. 8. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az gerinctelen, hogy így valaki igazságtalanul előnyhöz jut, míg mondjuk mások a belüket is kitanulják.
2019. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erről szól az élet.
2019. máj. 9. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szegény sráccal? Te normális vagy, kérdező??? Arról szólt itt a sztori, hogy újra kell-e írni a töri érettségit "pár ezer" embernek, magyarul szív mindenki egy idióta miatt, te meg ezt a lúzert sajnálod? Az érettségi nem játék! Nagyon remélem, hogy megkapja a méltó büntetését ő is, és a kiszivárogtató "tanár" is!
2019. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy az hogy nem kell ujrairni a torit

Ketto hogy az hogy elmonda az essze temakoroket az semmi ahoz kepest hogy valamelyik evben az egesz konkret feladatlap kijott.

Senki nem szivott miatta egyedul o fog szivni masok max jol tudtak jarni ezzel.

Masreszt egyaltalan nem kerdeztem se te se mas errejaro velemenyet az esetrol a srac felol erdeklodok hogy mi lehet vele.

Elhiszem hogy te es meg sokan masok jo magyar mentalitas alapjan ugy vannak vele hogy ha anno nekem sem segitett senki nehogymar masnak se legyen jo, de nekem pl nagyon sokat tudott vele segiteni es eleg halas vagyok erte.Fel van haborodva itt a sok merev ember es egyaltalan nem ertem mire fel.Mindenki volt diak es mindenki orult annak ha a doga kerdeseit meg tudta szerezni es nem kellett feleselgesen tanulni hanem tudott arra koncentralni amit konkretan kerdenek is.Bar gondolom ez rad nem igaz es ha a kezedbenyomtak volna egy megoldokukcsot vagy akarcsak a kerdeseket mindet visszautasitottad volna.

2019. máj. 10. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!