Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri èrettsègi, mi lesz most?

Töri èrettsègi, mi lesz most?

Figyelt kérdés
Ugye terjeng az a pletyka ,hogy lehet újra íratják a közepet. Èn idèn ismètlő èrettsègit raktam törtènelemből. Ettől függetlenül èn is újra írhatnám? Mert nagyon nem akarnám bukni a felvètelit , valamint 22 ezer forintot a kukába dobni , nèhány emberke miatt...

2019. máj. 8. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem lesz semmi
2019. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! Nagyon remèlem !
2019. máj. 8. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Minden evben feldobjak ezt, hogy kiszivargott a feladatsor, a temakor stb...
2019. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem biztosat senki nem tud még mondani. Annyi biztos, hogyha újra kell írni, akkor te is újra írhatod, nem számít, hogy ismétlő volt.

De szerintem a héten kiderul, sokáig nem húzhatjàk.

2019. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem kell továbbtanuláshoz, az kérheti az év végi jegyét.

Én sem vagyok hajlandó újraírni.

2019. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"Akinek nem kell továbbtanuláshoz, az kérheti az év végi jegyét."


Amúgy ez jó dolog. Mert, ha például évvégén 5-ös voltál akkor 5-öst kapsz ugyebár... Viszont később ugyanúgy jelentkezhetsz továbbtanulásra és akkor hopszli 5-ös? De a jegyet hány százaléknak írják be? 85%? 100%?

2019. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os jogos , s èn is pont ezen gondolkodtam. De mondjuk mivel èn 2 ève leèrettsègiztem nálam ez nem játszhatna szerepet :/ Ezèrt nekem újra kène írnom mindenhogyan, pedig èn jól járnák azzal a verzióval.
2019. máj. 8. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ha az év végi jegyed kéred azzal nem mehetsz egyetemre.
2019. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Végül nem kell újra

írni

2019. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!