Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki gondolja igazságtalannak,...

Ki gondolja igazságtalannak, hogy nem kell újraírni az esszét?

Figyelt kérdés

Így rengeteg ember jutott előnyhöz a többiekhez képest, felvételek múlnak rajta. Értem én hogy pénzbe kerül megcsináltatni, de ez nem maradhat így.


[link]


2019. máj. 10. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Én nem. Minden tanár tud mondani témaköröket, ami benne lehet az érettségiben, ez semmivel sem másabb, mint bármelyik évben
2019. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Minden tanár tud mondani? Konkrétan az mondott el “néhány témakört” aki részt vett az összeállításban. És tudom, hogyha nekem bárki adott volna egy ilyen fülest, és átnézhettem volna, sokkal jobb lett volna az egész.
2019. máj. 10. 15:45
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

"Konkrétan az mondott el “néhány témakört” aki részt vett az összeállításban"


Ezt miért hiszed el? Mert egy névtelen emebr ezt írta? Én is szoktam olyat mondani, hogy x meg y vagyok, közbe egyik sem igaz. Dehogy írtad volna meg jobban, akik olvasták, azok sem hitték el, minden évben van ilyen megmondó ember, hogy tuti h ez lesz benne, aztán mégse.

2019. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Mindegyik teljesen alaptéma. Ennél könnyebbet nem tudtak volna adni. Hagyjuk már, hogy felvételek múlnak rajta, aki tovább akar tanulni, az úgyis tanult. Átnézted volna, ha tudod, hogy mik lesznek a témák... Mert egyébként mindent átnéztél előtt csak Szent Istvánt, Trianont, Sztálint és a középkori uradalmat nem.


Minden évben több vizsgafüzetet készítenek és ezek közül választja ki egy fejes véletlenszerűen a végleges változatot. Az Oktatási Hivatal már döntött, hogy nem kell újra írni. Az abban az esetben történt volna meg, ha az egész vizsgafüzet kikerül.

2019. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
miért kellene? Aki látta, sokan kamunak gondolták, csak a leglustábbak tettek fel mindent erre.
2019. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Én újraíratnám, hisz az kevés ember aki tudta hatalmas előnyt élvezet, vagy senki vagy mindenki tudja a tételeket.
2019. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezek az érvek teljesen értelmetlenek. Jó hogy nem tudták biztosra, de azokat a biztonság kedvéért átnézték, és az HATALMAS előny. (Nincs idő minden anyagot feleleveníteni előző nap, de mintha nem tudnád.) Persze annak, aki tanult, de az egyetemi jelentkezők többsége tanul érettségire. A többi meg nem érdekel, plusz nekik szoktak adni lehetőséget, hogy elfogadják érettségiben az utolsó év végi eredményt.
2019. máj. 10. 17:02
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem közönséges csalás történt, amire egy tisztességes ország bármely tisztességes szerve azonnal újrairatná az érettségit.

De én azt gondolom, magyarorszéág nem tisztességes ország, és a vezetői közönséges csalók.

2019. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Igazságtalan, de nem annyira, hogy emiatt újra kelljen írni. Jó döntést hoztak az illetékesek.
2019. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Te is átnézhetted volna a 4 év anyagát, nem valami sok valljuk be. Nem tetted, így a többiek előnyben voltak, teljesen jogosan
2019. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!