Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki gondolja igazságtalannak,...

Ki gondolja igazságtalannak, hogy nem kell újraírni az esszét?

Figyelt kérdés

Így rengeteg ember jutott előnyhöz a többiekhez képest, felvételek múlnak rajta. Értem én hogy pénzbe kerül megcsináltatni, de ez nem maradhat így.


[link]


2019. máj. 10. 15:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Pontozz le nyugodtan mindenkit, nem lesz újraírva. ;) Meg lehet úgy írni az érettségit jól, hogy nem tudod az esszétémákat.
2019. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10 Az jó, hogy úgy támadsz hogy semmit se tudsz. Én emelt szinten írtam drágám, egy nap nem elég átnézni 1000 oldal tömény anyagot. Rengeteget tanultam előtte egy fél évig, ha ennyire érdekellek. De mint mondtam, ha én is kaptam volna egy fülest előző este +10%-om biztosan lenne.

Itt az igazságosságon van a hangsúly, nem azon, hogy én mit csináltam meg mit nem. ;)

2019. máj. 10. 18:43
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
majd egyetemen tüntessetek, meg nyújtsatok be petíciót, mikor biztos tudásra szemrebbenés nélkül megbuktat a tanár, mert olyan kedve volt, meg 80%-a az évfolyamnak az aláírást se szerzi meg a vizsgára... és ilyenek akarnak egyetemre menni...
2019. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Drága a kis anyukád, kis takony ;) Ne haragudj, de szánalmas ez a vergődés. Kit érdekel, hogy emelt szinten írtad? Akkor is szánalmas kevés a tananyag, egyetemen 1 előadás anyaga volt kb. ennyi, mint amennyit neked meg kellett tanulni drága
2019. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%

Jövőre az esszék ezek lesznek:

- Mátás király

- Aranybulla

- Horthy kiugrási kísérlete és a nyilas uralom

- Reformkor

Szívesen.

2019. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%

Ennyit arról, hogy nem minden csupa-csupa véletlen volt, és a diákok csak ráhibáztak a témákra...:SS


[link]

2019. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!