Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő megcsinálni a...

Mennyi idő megcsinálni a KRESSZ-t és megszerezni a jogsit autóra?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy a jelentkezés után mennyi idő után sikerült letenni a kresszt és mennyi idő átmenni a forgalmin ? Tehát úgy komplex.. persze csak körülbelül..

Az elsősegély vizsga az még mindig kell?, mert volt egy idő amikor azt mondták hogy meg fog szűnni..



2019. máj. 12. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet válaszolni, mert ez nagyon személyfüggő. Kresz letétele után 1 éven belül vizsgáznod kell és amikor megvan a vizsga 2 évig le kell tenned a jogsit. Az elsősegély is kell, az érvényes lesz mindig, de ha nincs meg nem kaphastz jogsit
2019. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*KRESZ


A kreszt e-learninggel 2 hét alatt megcsináltam majd rá egy hétre vizsga ami elsőre meglett

Az h mikor kerülsz kocsiba és mennyit tudsz vezetni az attól függ hol laksz és természetesen az oktató mennyire van tele tanulókkal. Én november elején kezdtem és volt ugye az ünnepi időszak amikor kimaradt két hét plusz első forgalmin egy mondvacsinált indokkal megbuktattak de összességében március óta önállóan vezetek, mert ahogy jogsim lett egyből kocsiba ültem


Igen még mindig kell az elsősegély

2019. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsősegèly kell, igen. Egy 4-5 órás tanfolyam, kb egy hónap múlva vizsga, de azt bármikor megcsinàlhatod. Kb 70-80 kérdésre kell egy-egy mondatot megtanulni. Nekem elsőre meglett, pedig találkoztam olyannal aki már negyedjère ment akkor, amikor én először.

A kreszt én e-learningen csináltam, 3 hét alatt végeztem vele, és 5 hétre kaptam időpontot, első sikerült 68 ponttal.

Azóta hetente megyek 2 órát vezetni. Január 29-èn iratkoztam be az autós suliba.

2019. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!