Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék állást?...

Hogyan találhatnék állást? Már csak egy félévem van az egyetemből és azt munkával szeretném eltölteni. Nem megy a tanulás róvására, hiszen 10 kreditet kell teljesítenem.

Figyelt kérdés
Keressek állásokat, vagy csak küldjem el az önéletrajzomat?
2010. júl. 6. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen területen vagy, de mindkettőt javaslom. Egyrészt nézegesd az állásportálokat, helyi újságokat, beszélj ismerősökkel stb., másrészt, ha tudsz olyan helyet, ahol szívesen dolgoznál, oda küld el az önéletrajzodat egy motivációs levéllel.


Örülök, hogy te időben elkezded a keresgélést, mert sajnos annak idején nekünk senki sem mondta, hogy ez ilyen piszok nehéz lesz, s hogy már előre készüljünk és keresgéljünk.


Sok sikert neked is!

2010. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közgazdász leszek, ha nagy leszek! Pénzügy szakirány és mérlegképes könyvelői ismeretek. Kötelező szakmai gyakorlaton tavaly már voltam. Sajnos ott ingyen dolgoztam, de visszamennék nagyon oda. De ott nincs most felvétel. Bankokat nézegetem de semmi. Mindent csinálnék egy kis pénzért. De a lényeg a gyakorlat szerzés.
2010. júl. 6. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Könyvelő? Ne viccelj, szerintem hirdesd meg magad, én nagyon sok helyen láttam, hogy keresik a szakmát...

Ha nem lennének gondjaim a számokkal, én is tuti elmennék könyvelőnek. :D

2010. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!