Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment a mai emelt...

Kinek hogy ment a mai emelt biosz érettségi? Szerintetek milyen volt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lejebb feleltették ezt a kérdést már vagy 3-4x. :). Nézelődj ott is, ha nem kapsz választ.
2019. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem sokan válaszolnak, csak a kérdés sok.

Pedig én is szívesen olvasnám mások véleményét, mivel már nem vagyok gimis és közvetlen környezetemben nincs senki, aki ilyen orientáltságú, úgyhogy egész délután magamban örlődöm, hogy vajon miket rontottam el. :/

Nekem az ökológiás feladat nagyon nem tetszett, a többivel kibékültem.

2019. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, nem hivatalos megoldásról esetleg nen tudtok?
2019. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, asszem emeltekbol nincs nem hivatalos megoldas sajnos. Az en lelkemnek is jobbat tenne, ha lathatnam es nem azon kene orlodno , h miket ronthattam el
2019. máj. 14. 20:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Az okologias eleg undorito feladat volt, meg meg az oroszlanosnal az utcso 2-3 kerdes...azt ti tudtatok ertelmezni?
2019. máj. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!