Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségiztem le. Azonban...

Idén érettségiztem le. Azonban 1hete elhagytam a diákomat. Új diákot szeretnék igényelni, erre a 2hónapra. Főleg a diákmunka és a diákbérlet kihasználása miatt lenne szükségem rá. Menjek vissza a sulimba és ott intézzem el? Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Azonban attól félek, hogy a volt sulimba ha beállítok azzal a kérelmemmel, hogy új diákot szeretnék igényelni akkor kidobnak azzal, hogy én már nem járok oda. Fogalmam sincs mit tegyek, mert tényleg nagyon kéne most egy diákigazolvány. Ideiglenest meg gondolom nem lehet csak úgy igényelni erre a 2 hónapra.
2010. júl. 7. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz a volt sulidban iskolalátogatási igazolást? Ugyanúgy elfogadják ha bérletet vásárolsz illetve diákmunkához is elegendő.
2010. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Iskolalátogatásival is kiváltható a bérlet? Ezt nem tudtam. Mi van ha mégsem? Nem szeretnék egy kisebb büntetést benyelni. Egyébként köszi a válaszokat. :)
2010. júl. 8. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!