Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt szörnyű a...

Csak szerintem volt szörnyű a 2019-es vizuális kultúra középszintű írásbeli érettségi feladatsora?

Figyelt kérdés
Az előző évi érettségiket elnézve én nem ilyen feladatokra számítottam. A keresztrejtvény hibás volt, nem minden stílus meghatározós feladathoz volt kép megadva. Szóval nekem nehéz volt. Veletek mi újság?

2019. máj. 20. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Borzasztó lett,szerintem is nehéz volt.A keresztrejtvényen buktam vagy 5 pontot.Talán az utolsó előtti feladat volt csak könnyű,a többi nem...könnyebbre számítottam.
2019. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lázálomka válasza:
Ti kaptatok helyesbítést vizsga közben a keresztrejtvényhez? (pár cellával több volt néhány sor)
2019. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen,hoztak új lapot...
2019. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ertem en ezt az evet. 6 tantargybol mentem el erettsegizni. Az angolt tavaly mar letudtam. Magyar es tori konnyu volt. Emelt matek is sokkal nehezebb volt mas feladatokkal. Emelt kemiarol ne is beszeljunk. A kozep fizika is nehezebb es szarabb feladatok tartalmazott... Es akkor 4 ora varakozas utan kikaptam a vizualis kultura erettsegit, amit csak atlagjavitonak akartam csak csinalni, mert az elmult evekben annyira egyszeruek voltak es kb csak 20% elmeletet tartalmaztak,a tobbi egyszeru logikaval es alapmuveltseggel meg lehetett oldani, azt itt nem sikerult osszehozni. Szornyu volt az egesz. Egyaltalan nem ilyenre szamitottam... Gimiskent semmilyen se volt a rajzorai oktatas, sot mivel idom nem volt erre keszulnom, ugy ultem be,hogy abban a 4 oraban atlapoztam a konyvet, de en sehol se lattam meg ilyet, hogy reflex meg lokalis szinek... a keresztrejtveny hiabaja meg vicc volt
2019. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát hogy rohadjanak meg. Már bocsánat.

Most néztem a javító kulcsot legjobb esetben is 50% xd

2019. máj. 21. 14:40
 6/12 anonim válasza:

Én nem kaptam új lapot hozzá... :( és csodálkoztam, hogy nem jött ki a reklám pl

Én is teljesen másra számítottam


Amugy ti hova jelentkeztetek?

2019. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En vegyeszmernokire elsosorban, jo erettsegi atlagjavito lett volna... 😂 de hat mar nem hiszem, hogy az lesz. 🙃
2019. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pszichológiára,és szintén csak átlagjavítás végett írtam meg...
2019. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én az kresztrelytvényes feladatot csak azért nem csináltam meg, mert nem jött ki sehova az amúgy (helyes!!) megfejtésem, ezért arra gondoltam, hogy az én tudásom selejtes. A reklám helyett például azt írtam be, hogy reklámhír, csak, hogy kijöjjön...2 óra szenvedés után leadtam az érettségit és pont ahogy kiléptem a teremből hozták meg a helyesbítő lapokat (az utolsó egy órában).., a leborítékolt érettségimmel már nem lehetett mit kezdeni... Amúgy az érettségizők fele már 1 óra után elment, azt mondták a 25-re hajtottak.

A fogalommeghatározások nagyon elszomorítottak.

Csak szerintem volt nagyon kevés hely a műelemzéshez?

2019. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én 2 ora es 15 perc utan adtam be, mert mar nem tudtam vele mit kezdeni, es az utolso perceimben a (mint kiderült) jo valaszokat atirtam a rosszakra... A keresztrejtvenyhez semmit nem tudtam beírni:(

Egyébként szerintem is nagyon kevés hely volt az elemzeseknel. Bezzeg a fogalmaknal meg tul sok is.. 😅

2019. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!