Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kinek hogy sikerült a biológia...

Kinek hogy sikerült a biológia/kémia emelt szintű írásbeli?

Figyelt kérdés
Hány százalékos lett, elégedett vagy vele?:)

2014. jún. 3. 09:45
 1/8 anonim válasza:
55% lett a biosz írásbelim, sírni tudtam volna amikor megláttam. Legalább 70%-ra tippeltem, de ez van..eleve utáltam az ökológiás (birkás, gleccseres,esszé) feladatokat, utólag már bánom hogy nem a nyiroknedves esszé feladatot választottam, mert brutál módon lehúzta az esszémet a javító tanár..ez van, max ősszel megpróbálom újra.
2014. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
83 lett az emelt kémiám úgy hogy bioszbol jobb vagyok. 43 pontot sikerült osszegyujtenem, valami nevetséges feladatok voltak.... Szívesen találkoznék azzal személyesen aki összeállította a feladatsort hogy gratulálhassak a remek munkához. Mert ha a kib.ás volt a cél, akkor nem bízta a véletlenre.
2014. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző: voltak elgondolkodtató, meg beugratós feladatok, de elég gagyi is volt több (pl. Ökológiás, ahol méricskélni kellett a gleccsert, azt egy segg hülye bioszos is meg tudja...).


Nekem 85% biosz írásbeli, 86 % kémia már meg van ősz óta.

2014. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És kérdésre válasz: elégedett vagyok vele, de nagyon! :D
2014. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem mind a kettő 67% lett... Pedig a kémiát jóval jobbra saccoltam.. És én nem vagyok elégedett.. :) De gratula nektek!
2014. jún. 4. 10:32
 6/8 anonim válasza:

Kémiám 64-68 biosz 69-71 --> kérdés h a fellebbezésből hány pontnak adnak helyet...

Többet váram magamtól, de ez van, így sikerült... Reménykedem a szóbelikben, hogy felhúzom 75 köré őket..

2014. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
pont ez az, hogy mi az, hogy ilyen idióta gleccseres feladatok vannak:D meg az ábrák. Teljesen értelmezhetetlen, aki csak olvasott ezekről a dolgokról, többet is tud, mint kéne, de nem csinált meg egy aberrált feladatsort sem, amit nem tudom milyen nyomorultak állítanak össze, az cseszhette az egészet. És szerintem ez elég nagy gáz. 12 év iskola után is mindig félelmetes rádöbbenni, hogy a magyar oktatás mennyire "sablonos". Semmiképp se gondolkodj, ne használd a saját eszed, azt nem szabad. Undorító.
2014. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek. Arról nem beszélve, hogy ez a felvételi eljárás teljesen alkalmatlan annak az eldöntésére, hogy valaki való-e teszem azt orvosira, vagy sem.. Minden kiderült ebből a bioszból, csak az nem, hogy mit tudunk anatómiából.. Állati fontos lesz nekem a jövőben a gleccser növényzete..
2014. jún. 5. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!