Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok már...

Mit tegyek ha nem tudok már tanulni és holnap Tz?

Figyelt kérdés

holnap kémia tz de sajnos ma fél órát tudtam tanulni a különóráim,a suli miatt

ráadásul most kaptam egy oltást is és nagyon fáj a fejem,fáradt vagyok

Holnap kémia tz és semmit nem tudok

Suliba mindenképpen akarok menni mert matek tz és azt meg szeretném írni

De nem szeretnék kémiából rossz jegyet? Mit tegyek?Hogy tudnám egy négyesre megírni ha meg tanulok egy kicsit amíg bírom?



2019. máj. 23. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy tanulhattak volna elobb is de rengeteg dolgozat van,kulonora,valamint nyelvvizsgara is keszulok jelenleg így ez tényleg utolsonak maradt:((
2019. máj. 23. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig tanulj, ameddig úgy érzed, hogy bírod. Lehet, hogy most azt hiszed, hogy nem tudod, de a dolgozatnál lehet be fognak ugrani a dolgok, emiatt én mindenképp átnézném még. Ha reggel ennek ellenére is úgy érzed, hogy nem tudod, beszélj a tanároddal, hátha megengedi, hogy az oltás miatt a következő órán pótold be a dolgozatot. Egy próbát megér, de én nem alapoznék erre. Sok sikert! :)
2019. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy feküdj le, és holnap kelj fel a szokásosnál fél órával előbb. Szerintem sokat számít, hogyha holnap álmosan, de friss aggyal átnêzed a dolgokat.
2019. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Mr felelesleges erőlködni, csak a meglévő tudást gyalulod le.
2019. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!