Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át mehetek így emelt biológia...

Át mehetek így emelt biológia szóbelin? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Irásbelim 20%körül lesz..Sose voltam jo tanulo 2es lettem év végén.. Egyetemre muszaly egy emelt tantargy és ezt kellett valasztanom leginkabb kényszer hatására..Vagyhát vagy ez vagy matek vagy talan földrajz nelvet nem fogadtak el.. Szoval muszaly volt ezt valasztanom.. A kérdésem az hogy ha nem tudok sokat bar nagyon sokat olvasok tannulok itthon igy ha egy 20% lett az irasbelim, at tudok menni szobelin? A gimis tanarom nem tudott sokat az emeltrol azt mondta minden tankönyvet tudni kell konkret tetelsok ugye nincs.. van egy ilyen 100tetelbo allo cucc amit kiadott az oktatasi hivatal de annal sokkal tobb van a tankonyvekben és elvileg az is kell szoval konkrétan nem tudom mit tanuljak igazan.. de ha megbukok kinyirtak az ősök.. Egyebkent az egyetemre ahvoa menni akarok kritérium egy emelt erettsegi de elég a 2es szint..Kijelentették.. Tehát ha jol értettem a szobeli 50pontjabol 6ot kell elérnem, szerintetek ez igy lehetséges?

2019. máj. 30. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Összesen kell elerned 25%-ot, szóval ha 150 pontos az egész, akkor 18 pontos szóbeli kell
2019. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat az megjobb.. És a szobeli könnyebb vagy nehezebb?
2019. máj. 30. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem erettsegizem bioszbol

De szerintem attól függ, hogy mit húzol

2019. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bét menni nem szeretnél?
2019. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit?
2019. máj. 31. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!