Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szóbeli angol érettségin...

Emelt szóbeli angol érettségin mennyire nehéz átjutni?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegetem 120 pont az írásbeli, az nekem kb szerintem 70% körül lesz. A szóbeli része pedig 30 pont. Tudtommal 12%-nak kell lennie minden vizsgarésznek, különben bukás, tehát a szóbelin mindössze 4-5 pontot kell összegyűjtenem, ahhoz hogy meglegyen a vizsgám? (ahogy számoltam a 70%-os írásbelivel és a 12%-os szóbelivel, 58% körül lenne a teljes vizsga, tehát beleszámítana a felvételibe is)


Mennyire nehéz megszerezni azt a 4-5 pontot?


2019. jún. 2. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez mind igaz, nagyon egyszerű lesz az a 4-5 pont.

Minden résznél 9 pontot érhetsz el, és a végén összesítve a beszédtempóra, kiejtésre adnak 3 pontot.


Ha már két részben eldadogsz valamit, sikeres a vizsgád ezek szerint.

Mivel emeltre mész, nyílvánvalóan jobban tudsz angolul, minthogy dadogj és leblokkolj, ezért nem kell izgulnod.


Az első pár perc után vedd rá magad, hogy ne izgulj. Vedd észre, hogy mennyire egyszerű, és képzeld el, hogy csak társalogsz a tanárral. A többi tanárt zárd ki, velük ne törődj.

2019. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!