Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mennyire befolyásolta...

Denes1221 kérdése:

Kinek mennyire befolyásolta az életét az érettségi eredmény?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok, például ha nem úgy sikerült volna ahogy, akkor most máshol tartanál-e az életben.

2019. jún. 3. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Semennyire, mert nem tanultam rögtön tovább, jóval később mentem egy önköltséges főiskolára, levelező tagozatra. Soha senki sem kérdezte tőlem, hogy hányasra érettségiztem.
2019. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Honnan tudhatná bárki is az égvilágon, hogy "mi lett volna, ha..."?
2019. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semennyire, mert 5.0-ra érettségiztem; de használhatatlan bölcsész-szakra mentem vele, mert bele voltam szerelmesedve (matek faktról... 🤷‍♂️). Egy évtized kellett, hogy kapcsoljak, és – már másoddiplomásként – elkezdjek egy gazdasági alapszakot.


De feleségemnek például nem sikerült jól és nem vették fel az egyetemre, és nem is próbálkozott többet. Mondhatjuk, hogy teljesen máshogy alakult volna az élete, ha sikerül neki.

2019. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán befolyásolta volna szerintem. Eleve olyan szakra jelentkeztem, ahova a felvételi ponthatár 280-290 pont szokott lenni, az meg közel 0 tanulással is meglett. De igazából azt a tudást amit most hasznosítanom kell a munkám során, már a főiskolára jelentkezéskor is birtokoltam. Gyakorlatilag szinte semmi újat nem tanultam (köszönhetően annak, hogy előtte szakközépiskolába és technikumban jártam és ott annyira érdekelt sok minden hogy bőven a tananyag előtt jártam már, illetve hogy finoman szólva is pocsék volt a főiskolai képzés), így ha most nem lenen diplomám valószínűleg ugyan ezt a munkát csinálnám, csak kicsit kevesebb pénzért.
2019. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!