Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kreszre mennyit kell tanulni?...

Kreszre mennyit kell tanulni? 2 eves kisfiam van dolgozok mellette. Az e-learninget szeretném elkezdni. Menny időt szamoljak kb a tanulasra?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját képességidtől függ. Van, akinek nagyon logikus, gyorsan tanul, más meg heteket szenved vele és többször bukik.


Egyetlen módja van az egésznek, mégpedig hogy elkezded tanulni és hamar rájössz, hogy mennyire nehéz/nem nehéz számodra.

2019. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad van. Neked könnyű volt?
2019. jún. 4. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de 1. könnyen tanulok, és 2. nem volt kétéves gyerekem, aki hárompercenként odajön valamivel, mert még nem bír ellenni egyedül. Mondjuk, ezen segíthetsz azzal, hogy az apja elviszi magával valami rokonhoz hétvégére, te meg nyugodtan tanulhatsz (feltéve, hogy kikapcsolod a telefonod és nem intézed a háztartásodat).
2019. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 éves mellett csináltam. A tanfolyamon ott voltam, azon túl nem tanultam. A tesztet néhányszor megcsiáltam itthon és magát a KRESZ-t, mint jogszabályt futottam át 2-3x.
2019. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem könnyű volt. Kb végig porgettem. Elsőre azért buktam meg, mert szanaszét izgultam magam. Másodikra siker.

Gyakorlás, ha előtte figyelte azért, mikkel talalkozhatsz az úton, akkor könnyebb, én mindig kérdeztem, kérdeztem a paromtol, mikor vezetett. Meg nézz oktató videókat, pl a megállás és a várakozás különbségét egy oktató nagyon jól elmondja videóban, egy teremben történt oktatást láthatsz ott. Sok sikert.

2019. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!