Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Honnan tudnám megszerezni a tananyagot?

Egy általános gimibe járok, érettségi után zeneművészeti egyetemre mennék. Tudom,nagyon nehéz lesz, de ez az álmom,szóval megcsinálom. Most elkezdtem ilyen alapdolgokat kiirogatni egy füzetbe(pl skálák módosított hangjai x# esetén, szóval nagyon egyszerűeket)

Valahonnan nem tudnám megszerezni azt hogy mit tanulnak egy zeneművészeti szakkozépben? Csak a tananyag címekre gondolok

16/l

jún. 4. 17:09  Privát üzenet  

A válaszok
A Zeneművészeti Egyetem hirdet előkészítőket.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 4. 17:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon messze van tőlem

# 2/3Időpont jún. 5. 16:30 Privát üzenet
Be kell menni a zeneművészeti szakközépbe, és kérd, hogy ajánljanak neked szakirodalmat. De ha igaz az, amit a #1 mond, hogy létezik ilyen felkészítő, akkor biztosan van nekik tanmenetük és tudnak ők is javasolni szakirodalmat.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 12. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Középszintű biológia érettségi szóbeli tételeit honnan tudom megszerezni?
Honnan tudnám megszerezni a B jogsihoz a tananyagot?
A "C" kategóriás tanfolyamhoz hogy tudnám megszerezni a "BÜ" tananyagot? Nincs meg valakinek, vagy le lehet tölteni valahonnan?
Hol tudom megszerezni a Ny i Norge tananyagot?
Honnan tudnám megszerezni pék-cukrász tananyagot, alapfogalmakat, recepteket?
Honnan tudnám megszerezni azt a tananyagot, amit gépészet szakon tanulnak?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!