Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A "C" kategóriás tanfolyamhoz...

A "C" kategóriás tanfolyamhoz hogy tudnám megszerezni a "BÜ" tananyagot? Nincs meg valakinek, vagy le lehet tölteni valahonnan?

Figyelt kérdés
KÖSZI ELŐRE IS!
2010. okt. 5. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Asszem otthon megvannak még a kérdések. Holnap hazaugrom és körbenézek. Egyébként ugyanaz van mint amiket órán megbeszéltetek. Jó, én lány létemre műszaki beállítottságú vagyok, de már régen a tananyagon túl kérdeztek, és ott sem volt probléma.
2010. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lennie kell az iskolának. Sztem beszéld meg velük biztos adnak. Legalábbis én kaptam. Egyébként meg legyél ott minden orán nem sok az és ha figyelsz könnyen átmész.
2010. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is azt keresek! Az előző válszhoz azt tudnám mondani, hogy ha az iskolától vagy épp az ott tanitó oktatómtol kérném akkor az körülbelül olyan lenne mintha egyenesen Barack Obamától vagy Vlagyimir Putyintól kérnémm!
2014. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!