Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírok aludni a...

Csak én nem bírok aludni a holnapi emelt töri szóbeli miatt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fölösleges tanulni és nem kéne izgulnom mert legrosszabb esetben is meghaladom az egyetemi ponthatárt de iszonyatosan félek hogy utálatos tételt húzok nektek melyik tétel a instant -10 várható élet tartalom ? vagy esetleg komplett témakör ? :D

2019. jún. 6. 02:02
1 2
 1/12 Senki0608 ***** válasza:
100%
Sok sikert,remélem sikerülni fog.
2019. jún. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Reggelre nagyon jól esett ezt olvasni:)
2019. jún. 6. 07:44
 3/12 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN NEM IS MA VAN XDDDDD Majd jövőhét csütörtökön :"D nekem meg hetek óta a mai nap van berögződve
2019. jún. 6. 09:34
 4/12 meszike91 ***** válasza:
Szerintem a többség nem tanul rá.
2019. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én szombaton vizsgázok, de nagyon félel. Van még vagy 10 tétel amit el se olvastam:(
2019. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Énis így vagyok utolsó most szerencsére nyertem egy kis időt sok sikert barátom
2019. jún. 6. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is szombaton megyek, kiváncsi leszek mi lesz 😅. Most én is nagyon örülnék neki, ha kiderülne, hogy jövőhéten kell menni! :D

Sok sikert nektek!

2019. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is jövő hét csütörtökön megyek szóbelizni... milyen lett nektek az írásbeli? Hány %-os? :D
2019. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én két éve érettségiztem. Törinél egy tételt nem akartam kihúzni, a többivel még valahogy meg tudtam bírkózni, kicsi volt az esély, hogy az húzzam ki. Ez a tétel nekem 19-esnek volt elnevezve.

Kihúztam a 19-es számot, azt hittem ott fogok meghalni...de a tanárnál más sorrendben voltak a tételek és simán meglett.


Ma már egyetemistaként azt tudom mondani, hogy örülök, ha napi 10 tétel van csak hátra, van, hogy simán 70-100 tételt sikerül áttolnom egy napra, de a legfontosabb, hogy mindig aludjatok előtte, kipihenten menjetek a vizsgákra :) Inkább 5 (vagy 50et :'D) tételt ne tudjatok, mint olyan fáradtan, fejfájással, rosszulléttel menjetek be, hogy nem tudtok jól teljesíteni.

2019. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Csütörtökön voltam, egyáltalán nem tudtam aludni előtte annyira izgultam. Mikor bementem a terembe és kihúztam a tételt akkor megnyugodtam és szerintem egész jól sikerült a feleletem. Ki hova készül?:) Sok sikert nektek!
2019. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!