Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is féltek a holnapi emelt...

Ti is féltek a holnapi emelt töri szóbeli érettségitől?

Figyelt kérdés
Én már nagyon parázok a 30 téma nagyon sok és van pár amiről alig tudok beszélni hiába tanultam rengeteget. Most úgy érzem semmit sem tudok. Az ad egy kis megnyugvást, hogy írásbelim egész türhető lett ( 65 pont azaz 72% ) így 26 pont kéne az ötöshöz, ami nagyon jó lenne. Mondjuk az már biztos h átmentem és egy négyes is jó lenne, de nem tom félek... márm mefint fáj a fejem és már olvasni is alig tudok...
2016. jún. 1. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a kémia emelttől tartok:S - szintén holnap. Kitartást! Legalább túlesünk rajta. Az ismétlés ellenére az írásbeli óta úgy érzem, minden nappal egyre többet felejtek:S, de azért remélem, a kritikus pillanatban előjönnek a dolgok. Szerencsére nekem is belefér még az is, ha egy valamelyik részét elszúrom, de olyan csak nem lesz, hogy hozzá sem tudok szólni. Szerintem neked sem lesz:)
2016. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy sikerült? milyen volt? én holnap megyek...:s
2016. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát pont olyan tételt húztam amit nem annyira tudtam. :/ Mondjuk viszonylag elég sokat beszéltem, de sokat is kérdeztek, azokra is válaszoltam. Tehát olyan felemás volt, mert volt 2 kérdésük amire nem is igen tudtam mit mondani. Amúgy a Kereszténységgel kapcsolatban húztam tételt. Az zavar csak h nem mondták meg a pontokat... mert félek, hogy nem lesz meg a 26 ami az ötöshöz kéne, mondjuk. Mondjuk mindegy, mert 50% biztos meglesz, de azért jobb lenne a 60...
2016. jún. 2. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Úh hálisten te már túl vagy rajta. Pont ugyanannyi pontom van mint neked. Ma szóbelizek. Itt ülök a sötétben hajnali 4 óra és még mindig küldöm tételeket. Halál.
2016. jún. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!