Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírok aludni a...

Csak én nem bírok aludni a holnapi emelt töri szóbeli miatt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fölösleges tanulni és nem kéne izgulnom mert legrosszabb esetben is meghaladom az egyetemi ponthatárt de iszonyatosan félek hogy utálatos tételt húzok nektek melyik tétel a instant -10 várható élet tartalom ? vagy esetleg komplett témakör ? :D

2019. jún. 6. 02:02
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Én mult penteken voltam..elotte nagyon izgultam aztan amikor bementem a terembe megnyugodtam.3vizsgaztatonk volt,mind nagyon kedvesek voltak es mosolyogtak rank,probaltak mindenkit nyugtatni es elterelni a figyelmunket arrol hogy mi eppen vizsgazunk.


En a 6-os tetelt huztam ki,ami nalunk Budapest vilagvarossa fejlodese volt.Amikor meglattam el sem akartam hinni .. ilyen "szotyi" tetelre nem szamitottam :D . Pr percig ultem folotte,atgondoltam aztan elkezdtem olvasni a forrasokat.Nekem 5forrasom volt,mindegyikbol ki lehetett venni a lenyeget , erthetoek voltak.Elmondtam amit akartam aztan feltettek meg 1-2 kerdest,olyanokat amiket az izgulas miatt kihagytam.


Fontos nagyon,hogy amikor kihuzod a tetelt ne ijedj meg,probald atgondolni.Felejtsd el mind a 29 temakort,csak arra koncentralj amit kihuztal ,hiszen mar csak az a fontos .

Sok sikert ! :)

2019. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
remélem nekem is jól megy majd :D
2019. jún. 11. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!