Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az álommunka számodra? Mi...

Mi az álommunka számodra? Mi az aminek tanulnál ha újrakezdhetnéd az életedet?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy ülni a tengerparton és keresni a milliókat. A realizmus talaján maradva. Mi az amiben úgy érzed, hogy jól éreznéd magad? Amiben el tudod képzelni saját magadat és úgy érzed, hogy abszolút nem lenne teher minden nap dolgozni menni. Bármit írhattok, állatorvostól a rendőrig akármit.
2019. jún. 6. 07:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a válaszod! Sajnos elég nehéz eldönteni fiatalon hogy melyik pálya az amit az ember élete során örömmel végez majd. És szerintem az sem igaz, hogy "sosem késő". Sajnos van amikor az.
2019. júl. 14. 18:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Legszívesebben egy régi korban akartam volna születni és törvényen kívüli erdei haramia lenni :D Amúgy a mostani helyzet szerint a gyerekkori álommunkám mindig is a villamosvezető meg a mozdonyvezető volt ami nagyon megfogott. Csak nem egyszerű bekerülni meg kemények a követelmények is, így kb esélytelen. Főleg hogy van ilyen diszkalkulia/diszlexia/diszgráfiás hülyeségem és megnehezíteni nekem a tanulmányi dolgokat ez meg rátesz egy lapáttal, mert lassabban tanulok meg dolgokat pedig nem vagyok hülye, csak nehezebben tanulok meg dolgokat. Így alternatívaként a gépkocsivezető sofőr pályafutás fele hajlongok hátha összejön legalább az, ha más nem. A régi korban meg nyilván ennek megfelelően szívesen lettem volna "lovaskocsi sofőr" Bár tudom kicsit eltér a kérdéstől a válaszom, csak gondoltam megosztom már az ábrándozásaimat is :) És igen én is mint pályakezdő így írom le ezt nekünk a legnehezebb megtalálni a helyünket :( Főleg amikor tényleg fiatal fejjel az ember nem tudja biztosan még mi a neki legmegfelelőbb irány az életben.
2019. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Allatorvos szeretnek lenni, bar kicsit keson jottem ra hogy mennyi minden szukseges ehhez es bar jo lett az erettsegim de jobb is lehetett volna ehhez a szakhoz.

Meg kuzdok erte hatha.

2019. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

Olvastam valahol azt a mondatot, hogy “Nem azt kell csinálni, amit szeretsz, hanem azt kell megszeretni, amit csinálsz”


Szerintem ez a kulcsa a dolgoknak.

2019. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mernoktanár
2019. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Biofizikus, kutató, fizikus, milliomos, zenész, hálózattudományi szakértő, táncművész, ókori nyelvekkel foglalkozó szakember, most ezek jutottak eszembe.


Ha úgy igazán sikerül is összeszedni magam, és jól sejhajba lendíteni a szorgalmam, akkor akár még esély is lehet egyikre, másikra :)

2022. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Könyvtáros lennék, vagy egyetemi tanár, de egyikből sem lehet megélni.
2023. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!