Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy tételhúzáskir...

Az igaz hogy tételhúzáskir általában középről érdemes huzni?

Figyelt kérdés
Hétfőn vizsgázom, és nincsen meg az utolsó 3 tételem. Valaki azt mindta nem keverik meg igy valaszthatom az elsoket valaki azt mindta pont hogy megforditjak igy az utolsokat huznam. A középső tényleg jó stratégia?
2019. jún. 7. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem dolgozd ki az utolsó 3 tételt vagy legalább olvass utána, ez annyira véletlen, hogy hogyan rakják eléd a tételeket.

Nekünk érettségin például kör alakban volt körbe terítve, szóval nem volt eleje, egyetemen volt már sorban is.

2019. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet adni. Össze-vissza fogják lerakni a tételeket, nem sorba, tehát halvány lila gőzöd nem lesz róla, hogy melyik tétel van jobb oldalon, vagy éppen középen.

Amúgy van erre egy "törvény". Úgyis azt fogod húzni, amelyik pont az a 3 tétel közül lesz, amit nem tanultál meg. Szóval tanuld meg azt a 3-at is legalább, hogy valamennyit el tudj belőle mondani.

2019. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Erre sajnos nár nincs lehetőségem.
2019. jún. 7. 20:12
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Péntek van...amúgy hogy van hétfőn érettségi ha ünnepnap? Már a kérdés is kamu... amúgy 3 tételt a hétvégén kidolgozni és megtanulni az semmi...
2019. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen vizsga, hogy 3 nap alatt nem sikerül 3 tételt kidolgozni, meg tanulni?
2019. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Megtanulni
2019. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn pünkösd van. A legelvetemültebb diákgyűlölő prof sem vizsgáztat a szabadnapján.

Tökmindegy melyiket húzod, úgy keverik ahogy akarják. Van aki tételcímeket sem írja fel rá, csak sima számkártyákat használ.

2019. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szlovákiában fogok vizsgázni és nem tudom megszerezni mert senki nem adja oda.
2019. jún. 7. 22:53
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én államvizsgán középről húztam és jó lett. Úgyhogy hajrá.
2019. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha szlovakiaban vizsgázol akkor annak semmi köze a magyar érettségihez. Miért itt kérdezed akkor?
2019. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!