Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi bukás?

Szóbeli érettségi bukás?

Figyelt kérdés

Ma volt az emelt info szobelim..azt tudom hogy az also hatar a 3 pont ezt kb mennyi elerni?


Az elejen elegge jol ment a beszed az elso ket kerdest illetoen..aztan feltettek egy keresztkerdest amire nagyjabol tudtam valaszolni de teljesen kizokkentett ezek utan mar kevesebb reszletesseggel ismertettem a tovabbi a tetelben megfogalmazott kerdeseket

Majd egy ket kerdest feltettek ezek nagyjaira tudtam valaszolni kisebb nagyobb rasegitesekkel de tudtam

Ahol beszeltem ott altalaban folyamatos volt es probaltam nem a jegyzetlapot sem bamulni neha tobb kevesebb sikerrel


A kérdés az lenne hogy ahogy leirtam a menetet ebbol csak meglesz a 3 pont nem? :D



2019. jún. 8. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, még több is mint 3:D a leírtak alapján ez bőven több, mint a minimumpont nyugi :)
2019. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi azert valamennyire en is igy gondolom csak megnyugtataskepp mas velemenyere is kivancsi vagyok
2019. jún. 8. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem 6 pont a minimum? :). Ha nem húzattak új tételt akkor a minimum megvan.
2019. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem huzattak ujat en ugy tudom hogy 3 (10 % a szobelibol + 10 % irasbelibol a minimum)
2019. jún. 8. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Minimum 12% kell. Az 50 pontnak a 12% nem 3 pont. :)
2019. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az informatika emelten 120 pont az írásbeli és 30 a szóbeli. 12,5% a minimum, szóval 4 pontot szoktunk minimumként emlegetni. :D


De egyébként igen, kedves kérdező, ez alapján biztos egész jól sikerült.

2019. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Se nem 3 pont, se nem 6, hanem 4 a minimum informatikából, és ha nem húzattak póttételt, akkor ezt egész biztos elérted.
2019. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!