Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha készültem, de...

Mit tegyek ha készültem, de nem tudok semmit?

Figyelt kérdés

Szóbeli vizsgám lesz holnap, de kb semmi se marad meg. Hiába tanultam. Egyszerűen ez egy olyan tárgy, amit nehéz megtanulni. Nagyon sok a képlet benne. És nem nagyon jut eszembe.

Valami praktika? Nem szeretnék még egyszer menni belőle :(



2019. jún. 12. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nekem azt mondta a tanárom anno, hogy természetes mikor előtte való nap elkap a pánik és úgy érzed semmit nem tudsz. De ha becsületesen készültél, hidd el amikor kihúzod a tételt be fog ugrani minden.

Legyen meg a fejedben minden tételről egy rövid vázlat, így aszerint fel fogod tudni építeni a feleletedet.:)

Sok sikert holnapra!

2019. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj, holnap bemész is kiiratkozol. Vagy leteszed a telefont, kikapcsolod a netet és összeszeded magadat.
2019. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!