Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirúghatnak e az egyetemről...

Kirúghatnak e az egyetemről ha egy tárgyból nincs vizsgajegyem, azonban már felvettem háromszor?

Figyelt kérdés
Miskolci egyetemre járok, és van egy tárgyam amit már felvettem háromszor, de nincs belőle vizsgajegyem még. Úgy tudom hogy csak akkor tehetnek ki ha 5 elégtelen vizsgaeredményem van, de hallottam olyat is hogy így is elküldhetnek. Most akkor ez hogy van? Előre is köszi.

2019. jún. 12. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

Hiába hisztizel, ha a kérdést nem tudod értelmezni. 3X felvette a tárgyat, nem sikerült neki. Magyarul, nem tudja többször felvenni, hiába is maradt neki x számú viszgaalkalma. reprezens? Ezt a szót hol használják, mucsaröcsöge főiskolán?

Olvasd már el a kérdést könyörgöm, ne ontsd itt a h.lyeségeidet

2019. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#8-10: miből következtetsz arra, hogy a vizsgát vette fel háromszor? Az 5-ös válaszban pont ezért kérdeztem rá, mert én is úgy értelmezték, hogy a tárgyat vette fel.

#9: ez iskolafüggö. Nálunk pl. 8-szor lehet egy tárgyat felvenni. Miskolcon nem tudom

2019. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"van egy tárgyam amit már felvettem háromszor"


Nem tudom minek beszél vizsgákról, mikor nem az a kérdés, és még mást néz utána.


Akkor kérdező: vizsgaszabályzat, abba leírják, hogy hányszor vehetsz fel egy tárgyat. Nálunk csak 3X lehet

2019. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Misckoli Egyetem TVSZ:


43. § (5) Ha egy felvett tantárgykreditpontját a hallgató nem tudta megszerezni az adott félévben,

egy későbbi félévben a tantárgyat újra felveheti. Egy tantárgy – annak nem teljesítése

esetén – a tanulmányok ideje alatt korlátlan számú alkalommal vehető fel.


"korlátlan számú alkalommal vehető fel." Szóval nem fognak kirúgni.

2019. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!