Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem izgulok a vizsgáim...

Miért nem izgulok a vizsgáim miatt?

Figyelt kérdés
Mindig jó tanuló voltam, most az egyetemen is jók a jegyeim. De sajnos egyáltalán nem leszek már ideges, ha arra gondolok, hogy hétfőn vizsgázok, és még a egy csomó tételt nem tudok. Fél éve még nagyon stresszeltem ilyenek miatt, most egy kicsit sem hat meg és a tanulás rovására is megy.
2019. jún. 15. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok az érettségivel. Szarrá izgultam magam a fölösleges dolgozatokon, most meg teszek rá.
2019. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Az általánosban és a gimiben is görcsöltem minden egyes dolgozat miatt, főleg olyan tárgyakból, amik nehezebbek mentek, de néha még azokra is rástresszeltem, ami az erősségem volt. Az egyetem első féléve kemény volt abból a szempontból, hogy rá kellett jönnöm, teljesen másképp kell felfognom a tanulást, különben kicsinálom magam. Most, a második félév végén már színre én is letojtam, hogy mi lesz. Tanultam, készültem, bejártam az órákra, de már nem érdekelt, hogy sikerült. És így is szép eredménnyel zártam.
2019. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!