Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 nap alatt fel lehet készülni...

2 nap alatt fel lehet készülni informatika középszintű szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Szóval még semmit nem tanultam és szeretnék egy 100%-osat felelni pénteken. Ez lehetséges?

2019. jún. 18. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút lehetetlen, hacsak nem tudod az anyag 80%-át már most, de ha tudnád nem tennél fel ilyen kérdést, de biztosan nem fogsz perfektre megtanulni 20 tételt 2 nap alatt
2019. jún. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nulla tanulással feleltem tegnap középszintű szóbeli érettségin hármasra. A szerencse mellettem volt, viszonylag könnyű tételt húztam. 100%-os feleletet szinte lehetetlen összehozni, mert akkor folyamatosan kellene beszélni az adott tételről 10 percig megállás nélkül. Egyébként volt egy hónapod, hogy otthon készülj az érettségire. Ha ennyire számít, hogy jó jegyet szerezz, akkor miért az utolsó 2 napban kezdesz neki tanulni?
2019. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hitten a nagy részét már tudom és hogy könnyű lesz. (De nem)
2019. jún. 20. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kapkodd így el, várjál még egy napot a kezdéssel.
2019. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ma voltam infóból középszintezni. Kb 3-4 napja álltam neki tanulni. Nem tudtam átnézni minden tételt, de mondjuk nekem nem is volt akkora gáz ha nem 100%-os a szóbeli. Az összeset szinte biztos, hogy nem fogod tudni átnézni.
2019. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!