Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Oe NIK mérnökinformatikus...

Oe NIK mérnökinformatikus bsc-re szeretnék menni, emelt matek 70 fölötti érettségi tudással, de semmi fizikával menni fog?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

NIKen van fizika. 1 félév. Nem vészes, de azért a teljes középiskolai / gimnáziumi tananyagot átismétlitek és még legalább annyi anyagot átvesztek. De mégis azt mondom, hogy nem olyan vészes. Viszont hétről hétre készülni kell. Lehetőleg, még az előadás napján vagy legkésőbb másnap átolvasni, áttanulni a dolgokat, és a gyakorlatot is komolyan venni, azt is átnézni az adott gyakorlat után is, de előtte is érdemes belenézni, hogy az esetleges kérdésekre tudj válaszolni (igaz, hogy már tudtommal más tanítja, mint régen, de ő is szokott kérdezni, azt hiszem).

Egyébként ez kb. minden órával így van, hogy készülni kell az elejétől fogva a végéig. Mindenre úgysem készíthetett fel a középiskola, mindenképp lesz újdonság szerintem...

2019. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán.

Én anno 80%-os közép matekkal és 0 fizikával mentem oda. Nem volt egyszerű, de végül nem buktam meg ezeken a tárgyakon.

2019. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Én ide járok, szerintem nagyon nehéz. Bár én egy gyenge szar középiskolába jártam, ahol kb semmi fizikát nem tanítottak.


Ő tanítja az elméletet:

[link]


Ő meg a gyakorlatot:

[link]


Lapozz végig a több oldalnyi negatív kommenten, egyszóval sok jót ne várj az OE-s fizikától.

2019. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!