Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én kezdek lassan szétesni...

Csak én kezdek lassan szétesni idegileg a közelgő szóbeliérettségi miatt?

Figyelt kérdés
Holnapután felelek és kezdek izgulni, már csak egy tételem van vissza, holnap még ismétlek, de úgy érzem kb. semmit se tudok.

2019. jún. 23. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, hidd el, ezen mindenki átesik, tavaly velem is ez volt. Hetek óta rengeteg ilyen kérdés van, keresd vissza. És igen, utána azt fogod gondolni, hogy semmiség volt az egész. Ha tanultál lelkiismeretesen, nem lesz gond. Nem az a tanárok célja, hogy rossz jegyet kapj.
2019. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell aggódnod a szóbeli miatt. Mikor kihúzod a tételt és leülsz kidolgozni akkor rájössz, hogy emiatt aggódni heteket, mikor nem is kellett volna. Tudni fogod. Nálam is ugyanez játszódott le, de bíztam magamban. Tedd te is ezt és a tanárok se akarnak megbuktatni, mert ha kell rávezetnek a válaszra. :) Sok sikert ;)

2019. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy minden tételből tényleg csak egy keveset tanultam, legalábbis biztos vagyok benne hogy nem maradt meg túl sok. Ilyen kevés idő alatt lehetetlen 120 tételt megtanulni rendesen négyes szintre, legalábbis nekem. A végén meg már csak magoltam, ami nem sokat ér.
2019. jún. 23. 18:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért köszi a bíztatást :)
2019. jún. 23. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Hidd el menni fog! Én a héten szóbeliztem és én is tiszta ideg voltam, és durván hányingerem is volt! De a tanárok nagyon segítőkészek és rendesek voltak, ha kellett rávezettek a válaszra, segítő kérdéseket tettek fel. Nem is zajlott az egész olyan szigorúan és komolyan, mint ahogy azt elsőnek hittem. Igaz utólag könnyű ezt mondani, de nem volt értelme ilyen szinten idegeskednem.
2019. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel sokan voltunk így. Előre tudod, hogy mikor fog elmúlni.
2019. jún. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!