Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ősszel emelt kémiázók, hogy...

Ősszel emelt kémiázók, hogy haladtok a tananyaggal?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első próbálkozásotok? Ha már voltatok most tavasszal, hogy próbáltok javítani az eredményeteken? Feladatokat oldotok meg? Jártok magántanárhoz ebben a következő pár hónapban?

Én most voltam tavasszal emeltezni, sajnos nem lesz elég pontom a választott szakra, így októberben újra szerencsét próbálok. Ti hogy haladtok/készültök?


Sok sikert kívánok mindegyikőtöknek egyébként! :)


2019. jún. 27. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én még a múlt heti eredményhírdetésig reménykedtem, de már nyílvánvaló, hogy nem lesz elég sajnos. Én nagyon le szeretném tenni októberben, de meg kell még gondolnom, mert szeptember eleje a határidő és addig már nem sok idő van.

Újra előveszem a Villányi könyveket. Nekem az volt a hibám, hogy én végig gyakorlatilag homályban voltam és a mozaikból tanultam, emellett kevés érettségi feladatokat oldottam meg. Kb. 1.5 hónappal az érettségi előtt adta kezembe az ismerősöm a kémia a kétszíntű érettségire c. könyvet (ami által minden új értelmet nyert :D), de persze ez már nagyon kevés idő volt mindenhez.


Te hogy állsz?

2019. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!