Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megadnák vajon a 32 többletpon...

Megadnák vajon a 32 többletpontot felvételin erre a szakképesítésre?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, jövőre egyetemre szeretnék menni turizmus-vendéglátás szakra, de az elkövetkező egy évben jó volna egy szakmát is megcsinálni, mivel az plusz 32 pontot jelenthet majd a felvételin. A logisztikai és szállítmányozási ügyintéző képzést néztem ki, de nem tudom, hogy beszámítanák-e majd felvételin, mivel ugye csak olyanra adják meg, ami belevág az adott szakba, ahova jelentkeztem (legalábbis így tudom). Szerintetek megérné elvégeznem egy ilyen képzést annak reményében, hogy majd beszámítják (meg persze amúgy is érdekel ez a terület, de ez jelen helyzetben mellékes)?

2019. jún. 28. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy nem akármit fogadnak el, 55 vagy 54-es számmal kell kezdődjön a képzés száma. Amúgy a felvi pontszámítójában nézd meg, jelöld be ezt az okj-t is, és a számításnál látni fogod jár-e erre a szakra.
2019. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a számozásról tudok, szerencsére ez 54-es, ha jól emlékszem
2019. jún. 28. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!