Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ahhoz, hogy viszonylag akadozá...

Ahhoz, hogy viszonylag akadozásmentesen/könnyen/lazán beszélgethessen az ember ukrajnai ukránokkal/oroszokkal, hány hónap alatt lehet megtanulni (oroszul) autodidakta módon napi két óra ráfordítással? (Kreatív nyelv)

Figyelt kérdés
Persze az "ellenőrző" magántanár olykori megléte ettől még elengedhetetlen.

2017. ápr. 19. 23:15
 1/2 anonim válasza:
100%

Én Ukrajnán születtem és nekem magyarul kellet megtanulnom. Kárpátalján nagyon sokan tudnak magyarul, de ha az orosz vonzza önt akkor úgy 4-5 hónap alatt nem nehéz. Ha megfogadja, jó tanács, ha ül az autóban vagy buszon, fürdőkádban, bárhol van! Találjon ki magának mondatokat és fordítgassa magában. Alkosson párbeszédeket magában, ha lehetősége van akkor írja is le és szerintem beszéd szinten fog menni. Csak akarni és gyakorolni kell.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :)

2017. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!tanulod még az oroszt?
2018. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!