Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány tantárgy vihető át másik...

Hány tantárgy vihető át másik félévre? Baj, ha több kredit lesz a következő félévben?

Figyelt kérdés

FOSZ-on tanulok. Első éves vagyok. Az első 3 félév elmélet, a 4. gyakorlat ugye. Tehát most fejezem a 2.félévet

Az a kérdésem, hogy a 2. félévből áttudok e tenni tantárgyat a 3. félévbe? Viszont már az 1. félévből 2 tárgyat nem teljesítettem, azt át is tettem a 3. félévre. De van még egy tantárgy. Ez lenne a harmadik. De ezt meg a 2.félévben nem teljesítem. Baj lesz, ha több kreditet veszek fel a 3.féléveben? Az első és második félévet jól teljesítettem. Meg van a kellő kreditet. De azt nem tudom, hogy baj e, ha több tárgyat fogok felvenni szeptembertől? És több kredit lesz... Vagy hogy megy ez?



2019. jún. 29. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!