Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok ivós típus,...

Ha nem vagyok ivós típus, hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Egyetemre fogok járni újra (MSc) és szeretnék szerezni pár barátot. (Elköltözöm otthonról.)


Viszont nem cigizem, nem szoktam alkoholizálni sem.


Hogyan szerezzek így baráti társaságot? Általában az összejövetelek mindig az ivásról szólnak vagy a bulikról.


Bármi tipp?



2019. jún. 30. 01:02
 1/6 anonim válasza:
84%
Nyugi majd elrontakanak
2019. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
"Általában az összejövetelek mindig az ivásról szólnak vagy a bulikról" - ÁLTALÁBAN - keress hasonszőrűeket! De egy buliban is mindig lehet beszélgetős embereket találni.
2019. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak az akarat gyenge embereket lehet ilyen hülyeségekre rávenni.
2019. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha emiatt nem lesz valaki a barátod, mert nem iszol akaratod ellenére, azt ne sajnáld. Én kifejezetten utálom az alkoholt, rosszul vagyok a szagától is, ízétől is. Konkrétan kiközösítve még nem voltam miatta, inkább próbáltak mindenáron rávenni, hogy legalább egy üveg sört igyak már, mert anélkül nem élet az élet. Egy idő után én untam meg, azt a társaságot, kerülöm is, ahol nem értik meg hogy rosszul vagyok tőle. Én meg a pörköltet imádom, de eszembe nem jutna halálra szekálni valakit hogy egye meg, miközben tudom hogy a undorodik tőle.
2019. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

jaaaaj nemár, mi ez a kérdés.

pff nyilván sehogy, hiszen egyetemre csak lerészegedni vágyó, folyton bulizós alkeszok járnak.

nyisd ki a csipád, és ismerkedj olyanokkal, akiknek egyezik a prioritása a tieddel.

2019. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

igen egyetemre főleg piálók járnak.

lehet tagadni de ez az igazság

2019. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!