Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszak után nektek is...

Vizsgaidőszak után nektek is rossz a kedvetek?

Figyelt kérdés
nagyon stresszes időszak volt,de végeztem a vizsgákkal és most, hogy pihenhetnék lehangoltnak érzem magam és semmihez sincs kedvem..
2019. júl. 1. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaidőszak előtt, közben, után..
2019. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, sajnos nekem is, de azt hittem vége lesz és eltűnik a stressz.. még tegnap is vizsgáról álmodtam, pedig már 4 napja volt az utolsó
2019. júl. 1. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkább üresnek érzem a napjaikat, mert az utóbbi napok tanulással teltek és most a pihenés és semmittevés. De inkább munkát vállaltam, hogy elfoglaljam magam. Szerintem te is keress valami elfoglaltságot. :)

2019. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én irigyellek titeket, péntekre hagytam az utolsómat (jól bevált taktikám egy tárgyból elsőre megbuktatni magam, majd az UV hetet kihasználni arra, hogy felkészüljek rá), de biztos vagyok abban, hogy utána baromira örülni fogok a fejemnek, hogy decemberig nem kell szívnom ilyesmivel.
2019. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok stresszes ,mert igazságtalanul húztak meg egy tárgyból..
2019. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!