Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik nehezzebb a Matek vagy...

Melyik nehezzebb a Matek vagy a fizikai emelt érettségi?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fizika 94 lett, matekot tuti nem tudtam volna ennyire.
2019. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden túlzás nélkül, a matek emelt középszintű tudásssl megírható 5-ösre (persze ehhez magabiztosan kell tudni mindent, de az emelt szintű anyag számonkérése elenyésző az érettségin).
2019. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy melyik a nehezebb, azt csak te tudhatod. Tananyag szempontjából fizikából az emelt szint közelebb áll a középhez, mint matekból, vagyis fizikából kevesebb plusz dolgot kell tudni az emelthez, mint matekból. Viszont ha olyan helyre mész, ahová kell a matek és a fizika érettségi is, akkor jobban jársz, ha mindkettőből emeltezel, mert matekból úgyis szükséged lesz az emelt szintű tudásra.
2019. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
matek emelt kb 90%, fizika emelt 100%, egyikre se készültem semennyit. ez alapján fizika könnyebb
2019. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!